Zmysłowy atrybut kobiecości. Jak prawidłowo dbać o usta?

Usta to prawdziwy atut zmysłowości dla kobiecości. Rzeczywiście, kobieta może uwodzić bawiąc się swoimi ustami. Dziś trend w makijażu ustępuje miejsca nagim ustom. To prawda, że nie wszystkie kobiety mają bujne usta Angeliny Jolie. Wielu ucieka się do operacji. Jednak ta bolesna praktyka nie jest wskazana, aby mieć atrakcyjne usta. W rzeczywistości istnieje wiele innych technik, które mogą obijać usta bez uciekania się do bolesnych i kosztownych praktyk. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci idealnie pielęgnować usta, aby wyglądały naturalnie i miały wyraźnie zaznaczone usta.

Dbanie o twoje usta.

Podobnie jak włosy i inne części ciała, również usta wymagają szczególnej uwagi. Aby utrzymać usta, należy je złuszczyć i nawilżyć. Peeling, polega na usunięciu spierzchniętej skóry i pozbyciu się martwego naskórka, ponieważ zmniejsza on objętość ust. Aby to zrobić, należy wykonać specjalną eksfoliację, którą można zaprojektować samodzielnie przy użyciu składników leżących w kuchni. Na przykład, po prostu zmieszaj cukier brązowy, miód i oliwę z oliwek. Mieszankę tę należy nałożyć na usta, delikatnie pocierając. Operacja powinna być powtarzana dwa razy w tygodniu. Ta praktyka daje więcej objętości ustom.
Piękne usta to również usta nawodnione. Dlatego potrzebuje balsamu do ust. Rzeczywiście, balsamy do ust mają zdolność do odbijania się od ust. Mogą one również dawać wrażenie objętości ust, jednocześnie je nawilżając. Maść homeoplazmatyczna jest idealna do odżywiania i odświeżania suchych lub podrażnionych ust. W ten sposób łatwo odzyskają objętość.

Makijaż permanentny: niezbędny do wzmocnienia ust.

Aby mieć jędrne usta, konieczne jest również przyjęcie odpowiedniego makijażu. W rzeczywistości, istnieją dwa rodzaje makijażu: makijaż tradycyjny i makijaż permanentny. Przy pierwszej technice należy preferować użycie białego ołówka. Konieczne jest obejście obwodu górnej granicy na obwodzie górnej części łuku amorowego. Usta będą miały na tym obszarze plamę światła zwaną również sercem ust. Następnie ołówek w kolorze miąższu zostanie nałożony na kontur ust.

Kolor powinien być średnio jasny i nie za ciemny. Na koniec należy nałożyć szminkę, nie zapominając o dodaniu odrobiny błyszczyka. W przypadku drugiej techniki należy zawsze wezwać specjalistę od makijażu permanentnego. Ta ostatnia metoda stosuje odpowiednią ilość pigmentów barwiących przy użyciu tych samych kodów barwnych co poprzednia.

Leave a Comment