Stanik do sukienki bez pleców: polecane fasony i akcesoria

Sukienkę bez pleców nie zawsze można nosić bez stanika. Sprawdź razem z nami, jaki biustonosz sprawdzi się najlepiej do kreacji z mocno wyciętymi plecami!

Stanik samonośny

Wiele kobiet, aby wyglądać olśniewająco w mocno wyciętych kreacjach, wybiera staniki samonośne. Taka bielizna wyprzedaż świetnie sprawdzi się też jako biustonosz do sukienki bez pleców oraz z odsłoniętymi ramionami. Staniki samonośne składają się z silikonowych miseczek, które są zapinane lub wiązane między piersiami. Warstwa kleju w miseczce przytrzymuje bieliznę na miejscu i jednocześnie podtrzymuje piersi. Taki stanik do sukienki bez pleców najlepiej sprawdzi się dla mniejszego i średniego biustu – może nie zapewnić optymalnego podparcia dla tego o większym rozmiarze.

Stanik z obniżonym zapięciem

Druga propozycja jako stanik do sukienki z odkrytymi plecami to model typu multiway, czyli z odpinanymi ramiączkami, do którego dodane jest praktyczne akcesorium – pasek obniżający zapięcie stanika. Tego typu biustonosze można kupić w wielu rozmiarach – także dla większego biustu. Mogą mieć fason push-up lub bardotki. Pasek obniżający zapięcie dopinany jest z tyłu i oplatany wokół ciała. Dzięki temu nie jest widoczny pod mocno wykrojonymi sukienkami.

Góra od bikini

Ponadto jako biustonosz do sukienki bez pleców sprawdzi się góra od bikini. To świetna propozycja na lato, do lekkich, zwiewnych sukienek. Kolorowy stanik z paseczkami będzie wyglądał bardzo modnie i dodatkowo zapewni dobre podtrzymanie dla piersi.

Leave a Comment